Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka vo s Tabanovce

0 MKD

Shitet nga: Милош Dje 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Итно!!!
Се продава куќа во с.Табановце, со дворно место и овоштарник од 3000m2
Цена поволна!!!
Информации на вибер!!
Милош
+38977938026
Leaflet
Në fillim