Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nova kuka vo centarot na Kumanovo

67 000 EUR

Shitet nga: Daniel 22 Pri 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Nova kuca od 200m2 + potkrovje , dvorno mesto od 500m2, 4,5km od centarot na gradot, so imoten list.
Za podetalni informacii javete se na gore navedenite broevi.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione