Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac so dve kuci na Zeleznicka Stanica

0 EUR

Shitet nga: Kuca 04 Gush 01:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Se prodava dve kuki legalizirani edna 75m2 i druga 50 m2 so dvorno mesto od 4000m2, dva prikljucaka na struja, prikljucok na vodovodna voda, dva bunara, sistemska voda i kanalizacija ima i pomosni prostorii od site strani na dvorot ima pat, vednash do pruga .

Kontakt tel: 078/444-877

Cena po dogovor
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione