Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Shitet shtepia pran Tregut të gjelbërt

0 MKD

Shitet nga: Blerim 21 Qer 04:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Shtepia gjindet pran tregut rruga Tode mendol nr31 të gjelbërt shtepia ka 526m2.
Shtepia Posedon 2 lokale që tani jan me qira
Po ashtu ka dhe 1 garazh të madhe.
Çmimi sipas marrveshjes
Viber:070662008
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione