Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SHTEPIA NE RUGEN TOTE MENDOL NR.31

0 EUR

Shitet nga: BURHAN 02 Sht 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Shtepija gjindet ne rrugen Tode Mendol nr.31.
Shtepija esht 1 kateshe ka dhe podrum, me garazh dhe 2 dyqane ,vendi gjithsej eshte 526 metra katror , shtepija posedon dhe leje ndertimi (plan). Per me qart gjindet me lart se tregu i gjelbert . Te interesuarit mund te kontaktojn ne numrin 070662008. dhe ne viber 0038970662008/078279025
Cmimi sipas marveshjes !
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione