Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BUK. LIVADI KUKA MOZE ZAMENA ZA STAN

52 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ 20 Qer 10:09 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
Leaflet
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
 3-925 PONOV TROSOBEN STAN 90 M2 I BALKON I PODRUM 57 000 ЕУР
RENOVIRANA KUKA CENTAR SO MOZNOST ZA NADGRADBA 95 000 ЕУР
JENI MALE SAMOSTOJNA KUKA 3 NIVOA PO 70M2 70 000 ЕУР
K1995 BAIR ODRZANA KUKA SUTEREN I KAT PO 56m2 28 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Manastir
К2095, СЕ ПРОДАВА ИЛИ МЕНУВА ЗА СТАН СО ВАША ДОПЛАТА, ВО БУКОВСКИ ЛИВАДИ, ПЛАНСКА КУЌА, ВЕРТИКАЛНА ПОДЕЛБА, СО ПАРНО ГРЕЕЊЕ,
СУТЕРЕН КАКО ЕДНОСОБЕН СТАН = 39 М2,
ПРИЗЕМЈЕ ДНЕВНА ТРПЕЗАРИЈА КУЈНА =48М2
И КАТ СО 3 СПАЛНИ И КУПАТИЛО = 52 М2
И ГОЛЕМ УРЕДЕН ДВОР ОД 223 М2
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.COM 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
Продажба и изнајмување на станови и куќи, деловни простори и парцели за градба, консултантски услуги, проектирање, надзор и ревизија.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул. Климент Охридски бр. 25 Tregoje në hartë
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
http://strelecnedviznosti.mk/strelec/
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
Leaflet
Në fillim