К1717 KLANICA KUKA ZA RENOVIRANJE DVOR I POM OBJEK

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ Sot 18:33 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

18 500 EUR   24 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: КЛАНИЦА КАРПОПШ
Sipërfaqe: 77 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Pemë
Komuna: Manastir
К1717, КАРПОШ-КЛАНИЦА, КУЌА КОЈА МОЖЕ ДА СЕ РЕНОВИРА И ДА СЕ ЖИВЕЕ, СО НОВ ПОКРИВ И ОЛУЦИ, НОВА ВЛЕЗНА ВРАТА ВО ДВОРОТ, ПОСТОЕЧКИ ОБЈЕКТ НА МИРНА УЛИЦА, СО ПРИЗЕМЈЕ ОД 33 М2 КОРИСНА ПОВРШИНА И КАТ ОД 40 М2 И ПОМОШЕН ОБЈЕКТ ОД 22 М2 КОРИСНА ПОВРШИНА ДВОРНО МЕСТО 50М2, ЦЕЛАТА ПАРЦЕЛА 128М2
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.COM 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim