Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

К2122 MESTO ZA KUKA SO RUSEVINA I DVOR ZA GRADBA

50 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ 21 Nën 17:46 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
Leaflet
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
SE IZDAVA NOV DUKAN CENTAR 25m2 WC, IZLOG, 115 ЕУР
NOVA BITOLA RENOVIRAN 1 KAT 60M2 BALKON PODRUM 45 500 ЕУР
К2084, 2 КUKI SO GOLEM DVOR ZA 2 FAMILII 38 000 ЕУР
ODRZAN TROSOBEN STAN 59+7+4m2 LIFT KLANICA 41 999 ЕУР
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Manastir
К2122, ЦЕНТАР, РУШЕВИНА ОД КУЌА, ЦЕЛО МЕСТО 190 М2, ЗА ГРАДБА НА КУЌА
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.COM 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
Продажба и изнајмување на станови и куќи, деловни простори и парцели за градба, консултантски услуги, проектирање, надзор и ревизија.
Visit our store page
ул. Климент Охридски бр. 25 Show on the map
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
http://strelecnedviznosti.mk/strelec/
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
Leaflet
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
JENI MALE SAMOSTOJNA KUKA 3 NIVOA PO 70M2 70 000 ЕУР
DOLNO ORIZARI KUKA 130M2  DVOR 160M2 NADVORESNA 16 300 ЕУР
NOVA BITOLA SO 3SPALNI 95M2 I 3BALKONI PODRUM 10M2 55 000 ЕУР
3-939 CENTAR TROSOBEN LIFT 62+2BALKONI+PODRUM 8m2 58 000 ЕУР
Në fillim