Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KUKA NA UL BEOGRADSKA BITOLA

0 EUR

Shitet nga: kuka 21 Shk 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Manastir
PRODAVAM KUKA NA UL: BEOGRADSKA 90 m2, so DVORNO MESTO 190 m2, Cena po dogovor.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione