Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka od 70m2 so pomosni objekti vo Bitola

Shitet nga: Bitola 14 Tet 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Ngrohje
Komuna
Manastir
Се продава куќа со квадратура од 70м2 плус два помошни објекти со квадратура од 30м2, како и дворно место со квадратура од 900м2 кое што е легализирано.
Куќата се наојѓа во нас. Буковски Мост, на главна улица и пристапен пат
Цена по договор можна е и замена.
Në fillim