Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka po povolna cena

22 000 EUR

Shitet nga: Ljubica 20 Qer 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Manastir
Kukata se naoga vo blizina na osnovnoto uciliste Kole Kaninski vo Bitola.Kukata ima dvor.I ima prostor od 90 metri kvadratni i pomosni prostorii.
Ljubica
076964719
Leaflet
Në fillim