Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka vo selo Logovardi

0 MKD

Shitet nga: Snezana 08 Jan 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Manastir
Kukjata e na 2 sprata so 5 sobi, pomoshno kujniche i niva. Cena po dogovor.
Tel: 070271167 Snezana
Snezana
070271167
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione