Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

ODRZANA KUKA 14+42+50+270M2 DVOR VSELIVA

55 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ 06 Mar 17:13 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
  Online
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Manastir
ОДРЖАНА КУЌА, ДЕЛУМНО СО ПЛОЧА, ДВА ВЛЕЗА, ДВЕ СОБИ, КУПАТИЛО, ОСТАВА И САЛОН НА ПРИЗЕМЈЕ СО 42 М2 ПОВРШИНА И ДВЕ СОБИ И ГОЛЕМ САЛОН ГОРЕ, СО 50 М2 ВНАТРЕШНА ПОВРШИНА, ПОДРУМ ОД 14 М2. ТЕРАСА И БАЛКОН, ГОЛЕМ УРЕДЕН ДВОР, СО ДВА ВЛЕЗА, ГАРАЖА И ПОМОШЕН НОВ ОБЈЕКТ ОД 20м2
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА,
СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13
ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.COM
070 339 404
076 451 799
047 232 004
047 222 940
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
Продажба и изнајмување на станови и куќи, деловни простори и парцели за градба, консултантски услуги, проектирање, надзор и ревизија.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул. Климент Охридски бр. 25 Tregoje në hartë
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
http://strelecnedviznosti.mk/strelec/
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
  Online
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
Leaflet
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
К2008 KUKA POD PEDAGOSKA 3 PO 40M2 I GOLEM DVOR 58 000 ЕУР
Stan na tret kat so dva balkoni i podrum vo Bitola 33 900 ЕУР
Stan na petti kat bez lift 60m2 i balkon,so parno vo Centar 35 900 ЕУР
Renoviran stan 83m2 so dva balkoni i podrum Nova Bitola 53 500 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione