Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VILA OD 75M2 VO MAGAREVO

0 MKD

Shitet nga: TONI 06 Mar 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Manastir
VILATA SE NAOGA NAD HOTELOT RIS RASPOLAGA SO NADVORESNO ZEMJISTE OD 750 M2 I VNATRESNA POVRSINA OD 75 M2.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione