Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

RENOVIRANA KUKA SO DVOR КAJ OU TRIFUN PANOVSKI

55 000 EUR

65 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ 01 Pri 09:55 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
Leaflet
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
KUKA 51М2+29М2 DVOR MOZNOST ZA PROSIRUVANJE 26 500 ЕУР
PARCELA 120m2 ZA KUKA 8,30 VISINA PO 70m2 NA KAT 22 500 ЕУР
K1837 STAN NAD SOK 2 KATA PO 97m2+180m2 DVOR 45 000 ЕУР
STAN 65m2 KAJ GORNO VERO 2BALKONI PODRUM VTOR KAT 42 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Manastir
К2096, ОУ ТРИФУН ПАНОВСКИ, РЕНОВИРАНА, НЕ ВСЕЛЕНА ПРИЗЕМНА КУЌА, ПОДРУМ 53 М2, ПРИЗЕМЈЕ 63 М2, СО УРЕДЕН ДВОР135 М2 И ГАРАЖА 20М2,
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.MK
070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
Продажба и изнајмување на станови и куќи, деловни простори и парцели за градба, консултантски услуги, проектирање, надзор и ревизија.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул. Климент Охридски бр. 25 Tregoje në hartë
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
http://strelecnedviznosti.mk/strelec/
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
Leaflet
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
RENOVIRANA OPREMENA GARSONJERA 25+3m2 PRILEPSKA 17 500 ЕУР
D282 INDUSTRISKI 1200m2 DEL PROSTOR + 10000m2 DVOR 300 000 ЕУР
CENTAR PRV KAT 66m2 SUTEREN 63 PVC AB PLOCA 42 800 ЕУР
3-763 CENTAR 72+8+12m2 P+2KAT+GARAZA+DVOR 53 000 ЕУР
Në fillim