Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Sprat od kuka od 76m2 vo Bitola

30 000 EUR

Shitet nga: darko 28 Nën 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Zgjidh ngrohje
Komuna
Manastir
hitno se prodava sprat od kuka od 76m2 + 15m2 letna kujna isto tolku i vizba + tarasa i mal dvor.se prodava samo prviot sprat ima poseben vlez
Leaflet
Në fillim