Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ИМПЕРИЈА – Куќа во близина на градски пазар

80 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ИМПЕРИЈА 14 Dhj 22:19 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ИМПЕРИЈА
ИМПЕРИЈА – Се продава и издава стан 8 000 ЕУР
ИМПЕРИЈА –   Куќа 130м² 41 000 ЕУР
ИМПЕРИЈА –  Станови до брег на езеро 0 ЕУР
Imperija Nedviznosti prodazba na Hotel 0 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Zgjidh ngrohje
Komuna
Ohër
Се продава куќа со површина 170м² и катност П+1.
Вкупна површина на парцелата е 300 м².
Куќата располага со гаража со површина 10 м².
Се наоѓа на ул.Абас Емин (5 минути пеш до центар).
Шифра Д 56/4
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.
https://www.facebook.com/pages/%D0%98%D0%BC%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%98%D0%B0/1551078521806771
ИМПЕРИЈА
АГЕНЦИЈА ЗА ПОСРЕДУВАЊЕ СО ПРОМЕТ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Булевар Туристичка 36А Tregoje në hartë
078 228233
ИМПЕРИЈА
078 228233
Leaflet
ИМПЕРИЈА
ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ Куќа  75м2 75 000 ЕУР
ИМПЕРИЈА – Стан 61м² 1 050 ЕУР
ИМПЕРИЈА –  Стан во центар 50 000 ЕУР
ИМПЕРИЈА –  Плац 850м² 75 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione