Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ИМПЕРИЈА – Продажба на стара куќа

70 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ИМПЕРИЈА 10 Mar 20:58 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ИМПЕРИЈА
ИМПЕРИЈА – Прoдажба на куќа 320 000 ЕУР
Imperija Kuka od 300m2 0 МКД
ИМПЕРИЈА –  Продажба на плац 35 000 ЕУР
ИМПЕРИЈА – Стан 53м² 850 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Ohër
Шифра Д 92/28
Се продава куќа со површина 100м² со катност П+1 и површина на дворно место 200м².
Куќата се наоѓа на ул.Абас Емин (1,5км до центар ).
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.
https://www.facebook.com/pages/%D0%98%D0%BC%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%98%D0%B0/1551078521806771
ИМПЕРИЈА
АГЕНЦИЈА ЗА ПОСРЕДУВАЊЕ СО ПРОМЕТ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Булевар Туристичка 36А Tregoje në hartë
078 228233
ИМПЕРИЈА
078 228233
Leaflet
ИМПЕРИЈА
ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ Куќа 180м2 135 000 ЕУР
ИМПЕРИЈА  - Плац Андон Дуков 40 ЕУР
ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ – Куќа 200м2 125 000 ЕУР
ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ Продажба на стан 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione