Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kamelija Kuka p+1 200m2 plus dvor nedovrsena

70 000 EUR

80 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Kamelija - Ohrid 02 Korr 13:56 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Kamelija - Ohrid
Kamelija nova kuka na 3kata kaj Gradska plaza 0 МКД
Kamelija Lux stan Biljanini izvori 1kat juzen 55m2 0 МКД
Gradezno zemjiste 199m2,i kuka vo Legalizacija 70 000 ЕУР
Gradezno zemjiste na 1200m2,vo blizina na MtTauto 35 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Numri i kateve
Komuna
Ohër
Agencijata za nedviznosti Kamelija Ohrid,prodava kuka vo blizina na Kasarnata so golemina od 200m2 na dve visinai prizemje i sprat so uredeno dvorno mesto,vkupnata povrsina na parcelata e 820m2..
Kukjata e so dvea vodeleni vleza sekoj so ednakov raspored..
Raspored;
Prizemjeto poseduva dve dnevni so kujna, 2 spalna,toalet,terasa,.
Katot poseduva ,6 spalni,4 terasi,4 toaleta..
Dvoren prostor pred i pozadi kukjata..
Sopstven parking.
Informacii na tel
078 264 866
076 295 002
Kamelija - Ohrid
Posreduvanje pri kupoprodazba na stanovi,kuki,vili,apartmani,placevi i nivi.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Makedonija Tregoje në hartë
076 295 002 078 264 866
https://www.pazar3.mk/kamelijaohrid
Kamelija - Ohrid
078 264 866,076 295 002
Kamelija - Ohrid
Kamelija Plac vo Ohrid kaj Ezerka 500m2 so markica 25 000 ЕУР
Kamelija Stan centar staro kino 42m2 na 4kat 820 ЕУР
Kamelija Kuka vo Ohridati 300m2 i dvor 170m2 0 МКД
Kameliija Nov ne vseluvan stan 69m2,kaj Pazar 67 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione