Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka vo s. Velgosti

Shitet nga: Ace 22 Nën 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Ohër
Prodavam kuka vo s.Velgoshti vednash do OU Zivko Chingo,kukata ima dvor od 250m2,vednash vselliva,cena po dogovor.
Leaflet
Në fillim