Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nas Vas Dom kuka vo Velgosti 500m2

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agencija Nas Vas Dom 07 Gush 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Ohër
Kukata se naoga vo Velgosti so vkupna kvadratura od 500 mkv na samo 1 km do gradot . Kukata e so podrumi i sprat so pet sobi , kujna , kupatilo i golem balkon, kukata e uslovna za ziveejne so imoten list .

Za site podetalni informacii obratete se vo agencijata Nas Vas Dom

tel. 046/257-959
070/207-982
075/856-120
email. [email protected]
www nasvasdom.info
Agencija Nas Vas Dom
389070207982
Leaflet
Në fillim