Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nova gradba apartman i stara kuka so 2 markici

75 000 EUR

Shitet nga: Sasho Sot 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Komuna
Ohër
Itno poradi zaminuvanje vo stranstvo Se prodava nova gradba namesten apartman so edna spalna ,dnevna trpezarija golem hodnik i wc dvorno mesto kako i stara kuka so zacrtani 2 makici p+1+pk do p+2+pk ,Kukite se na odlicna lokacija vednas do ucilisteto Hristo Uzunov .Vo blizina na "Cinarot".So cist imoten list. Info na viber 00447936725051 ili 00447955647542
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione