Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

oglas

160 000 EUR

Shitet nga: jovan 31 Korr 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Për vendbanimin
Komuna
Ohër
se prodava kuka sredna lepenka prizemje dva sprata i potkrovje vo naselba hristo uzunov mozna e zamena za stan so doplata
jovan
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione