Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KUKA SO PREKRASEN POGLED NA GRADOT I EZERO

650 EUR

Shitet nga: NAUM 14 Pri 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Ohër

SE PRODAVA KUKA SO PREKRASEN POGLED NA GRADOT I EZEROTO- PRIZEMJE 98 m2,PRV SPRAT136m2 VTOR SPRAT 136m2. SEKOJ SPRAT E SO POSEBEN VLEZ.SEKOJ SPRAT IMA:
-golema dnevna soba so trpezarija i kujna
-3 spalni sobi so svoe kupatilo
-edno glavno kupatilo
-3 terasi - slikata so pogled na gradot e od glavnata terasa
-200m2 ureden dvor
KUKATA SE NAOJGA NA ULICA-1VA MAKEDONSKA UDARNA BRIGADA NA 2100 METRI OD OHRIDSKA BANKA.ZA SEKOJ SPRAT IMA IMOTEN LIST.AKO NE ME DOBIJETE NA OVAJ BROJ ZVONITE NA :078 226 407
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione