Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Posledna sansa po ovaa cena stara kuka Ohrid cen

150 000 EUR

Shitet nga: Hristijan 10 Maj 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Komuna
Ohër
Се продава стара куќа во срцето на Охрид, на 3 минути пеш од плоштад/езеро, до судот. Куќата е 80 м2+ 20м2 дворно место. Многу стара, романтична градба која моментално се користи како службен простор.

Може да се реставрира во прекрасен дом. Иделна за нова градба. Според урбанистичкиот план, плацот има одобрение за градба П+3+ПК. Со целосна документација.

Последна шанса да се купи по оваа ниска цена!
Цена- 150,000 ЕУР
Hristijan
072 206 096
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione