Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SPRAT OD KUKA POZADI SKALESTA

80 000 EUR

Shitet nga: Димитар 03 Pri 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Површината на имотот е 114м2, и се состои од спрат од кука со станбен простор 68м2 и 12м2 покриена тераса на 1-ви спрат, 12м2 отделна соба со купатило на приземен спрат, 22м2 дворно место со изградена 16м2 нова барака. Станот е комплетно опремен.

Прекрасна локациja, позади скалестата зграда на само 10 мин. пешки до центарот на градот.
Димитар
+38970234623
Në fillim