Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka od 320m2 so legaliziran dukan

64 000 EUR

Shitet nga: Сашо Dje 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Prilep
Се продава стара куќа со дуќан легализиран во центарот на Прилеп.

Може да се види во секое време.
077667672
Сашо
077/667-672
Leaflet
Në fillim