Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka od 70m2 vo centar Prilep

Shitet nga: goce 29 Nën 07:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Zgjidh ngrohje
Komuna
Prilep
gradbata e stara ne e so ploca od polna cigla e vizbatata e od kamen 70 kvadrata natresna povrsina na kukata 140 kvadrati celokupna povrsina na mestoto, mestoto e vo vit na trijagolnik na vnatre siri se naojga megu muzeot i kondo na 100 metra od stara crkva vo koseto informaci na 078 38 38 69 goce cena po dogovor
Leaflet
Në fillim