Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka vo centarot na Prilep

0 EUR

Shitet nga: Горан 20 Maj 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Prilep
Се продава веднаш вселива куќа во центарот на град Прилеп, во уличката карши главниот влез на црквата Параклис. Куќата има 114м2 распределени на приземје 55м2 (гаража, соба, салон, и една мала просторија) и еден спрат 59м2 (салон, три големи соби, една мала соба, купатило и две тараси), со плоча и можност за доградба за уште еден спрат. Планска градба со легализирано дворно место од 40м2. Цена по договор.
Горан
075/733-900
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione