Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka vo centarot na Prilep

150 000 EUR

Shitet nga: Daniel Joskovski 24 Jan 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Prilep
Продавам куќа во центарот на Прилеп на улица Марксова 58а

1. Приземје и подрум (Деловен простор 106 м2 и 6м2 WC)
2. Стан 75 м2
3. Помошни простории (Приземје,први и втори кат= вкупно 80м2)
4. Втори кат Отворена тераса

Вкупно Изградена површина 261м2

Дворно место 73 m2
Земјиште под зграда 97м2

Daniel Joskovski
072 244380
Leaflet
Në fillim