Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka vo Prilep

0 MKD

Shitet nga: Jagoda 05 Sht 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Prilep
dvor 165m2 kuka 138m2 .pomosni prostorii 17m2 i garaza 13m2 ul.trajko tarcan br.59
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione