Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka vo strog centar na gradot

20 000 EUR

Shitet nga: Julijana 07 Jan 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Prilep
Se prodava stara kukja od 81m2 so dvorno mesto od 105m2 vo strogiot centar na gradot. Kukjata ne e vo sostojba za ziveenje i potrebno e renoviranje ili izgradba na nova. Preporachlivo e da me kontaktirate na Viber ili Whatsapp na sledniot telefonski broj +393669638463
Julijana
076720920
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione