Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka od 200m2 vo centar na Radovis

120 000 EUR

Shitet nga: Goran Petrovski 07 Gush 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Se prodava kukja vo centarot na Radovis, na ul. Pere Tosev br. 6, na tri nivoa od prizemje i dva kata. Kukjata e gradena so kvalitetni i moderni gradezni materijali. Ima sopstveno parno greenje na nafta. Prizemjeto ima ubav prostor koj po potreba moze da se adaptira i za deloven prostor. Za podetalni informacii javete se na telefon ili na viber.
Goran Petrovski
+38641370992
Leaflet
Në fillim