Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KUKA VO SELO ORAOVICA

0 EUR

Shitet nga: Valentin Dje 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Се продава куќа во село Ораовица Радовишко.
Куќата е во самиот центар на селото. Површина на куќата е 70м2 со плац од 500м2.
Цена по договор
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione