Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka vo blizina na Prespansko Ezero

17 000 EUR

Shitet nga: Gordana 10 Gush 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Numri i kateve
Komuna
Resnjë
Се продава куќа од 200м2 во село Покрвеник-Преспа, во близина на Преспанското езеро со дворно место од 1000м2. Во објектот има струја и вода и располага со гаража, магацин, ходник, дневна соба, трпезарија, кујна, 3 спални соби, детска соба, бања и балкон. Куќата има целосно средена документација.
Leaflet
Në fillim