Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BARAKA NA ODLICNA LOKACIJA VO LISICE

0 EUR

Shitet nga: JASMINA 07 Jan 23:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Se prodava baraka od 75 m2 so dvorno mesto od 395 m2 i objekt od 80 m 2 deloven . Barakata e na odlicna lokacija so uredna dokumentacija . Vredi da se vidi
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione