Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BARAKA SO DVOR VO NASELBA LISICE

75 000 EUR

Shitet nga: Elizabeta 26 Mar 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
SE PRODAVA VO NASELBA LISICE BARAKA SO DOGRADBA OD 80 M2 SO DVOR 350 M2,LEPENKA OD EDNA STRANA,VO BLIZINA NA POSLEDNA 7.
CENA 75.000 EU
KONTAKT (AGENCIJA) 078/65-32-33
VESNA 075/65-65-02
Elizabeta
078653233
Leaflet
Në fillim