Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka 200m2 vo Lisice Bulevar Srbija

110 000 EUR

Shitet nga: Filip 19 Korr 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Për vendbanimin
Се продава куќа во Лисиче на Булевар Србија карши NIKE и SportVision. Куќата има 2 спрата.На секој спрат има дневна,трпезарија,кујна,две спални,купатила и голем ходник.Има можност за подигнување на поткровје.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione