Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KUKA VO AERODROM

45 000 EUR

Shitet nga: LJUBE 18 Shk 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Për vendbanimin
Ngrohje
KUKATA IMA DVA SPRATA I PODRUM=GARAZA PRVS SPRAT DNEVNA SPALNA WC HODNIK I KUJNA VTOR SPRAT GOLEMA PROSTORIJA SO MOZNOST ZA IZVEDBA NA DVE SOBI I KUJNA
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione