Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka vo naselba Aerodrom

Shitet nga: FILIP BOZINOVSKI 26 Maj 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Se prodava kukja na ulica Todor Cangov 48-2A naselba Lisice. Kucata Kucata ima dva sprata, gorniot sprat e karabina a dolniot sprat e napraven, so osnovni uslovi za ziveenje. Cena po dogovor
Kuca so legalizacija
Kvadratura na dvorno mesto 365, a povrsina na kukja e 80 po sprat.
FILIP BOZINOVSKI
071312298
Leaflet
Në fillim