Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka vo Naselba Lisice do Trgovskiot

135 000 EUR

160 000 EUR

Shitet nga: Ljupco Dje 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Se prodava novoizgradena kuka vo starata Naselba Lisice - do Trgovskiot centar.
Na 2 kata, korisna vnatresna povrsina 190m2, dvor 286m2, cena 135 000 EUR.
Në fillim