Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Prekrasna kuka vo Gorno Lisice

130 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: подружница ФАНС ИМОБИЛИАРЕ 14 Shk 09:37 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
подружница ФАНС ИМОБИЛИАРЕ
070210415
подружница ФАНС ИМОБИЛИАРЕ
SE IZDAVA GARSONJERA VO KISELA VODA 9 900 МКД
SE IZNAJMUVA NAMESTEN STAN VO NOVO LISICE 200 ЕУР
SUPER STAN SO 1 SPALNA AERODROM TOBAKO 2 38 000 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO KARPOS 3 - KIRALIK DAIRE 280 ЕУР
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
ШИФРА 344П

СЕ ПРОДАВА КУЌА СО ПОВРШИНА ОД 171М2 ОД КОИ:
ПРИЗЕМЈЕ - 85М2 + 13М2 ТЕРАСА
1 КАТ - 70М2 + 3М2 ТЕРАСА.

ДВОРНА ПОВРШИНА 232М2
ПОДРУМ 19М2
ПОМОШНА ПРОСТОРИЈА (ПОЗАДИ КУЌАТА) 21М2

ДОЛНИОТ КАТ Е ЦЕЛОСНО СО ДРВЕН ПАРКЕТ ОД БУКА, ПЛОЧКИ ИМА ВО ХОДНИКОТ И КУЈНИТЕ.
НА ДОЛНИОТ КАТ ИМА ЗАСЕБЕН ДЕЛ КОЈ ШТО Е НАПРАВЕН КАКО СТАНЧЕ ОД ОКОЛУ 45М2, ВО КОЈ ИМА ДНЕВНА СО КУЈНА, СПАЛНА, ТОАЛЕТ И ТЕРАСА ОД 5М2.
ВО ОСТАНАТИОТ ДЕЛ ОД ДОЛНИОТ КАТ ИМА КУЈНА СО ТЕРПЕЗАРИЈА, ДНЕВНА СОБА, ГОСТИНСКО ВЦ.
ГОРНИОТ КАТ Е 70М2, СО 3 СПАЛНИ СОБИ, 1 ПРОСТОРИЈА НАПРАВЕНА КАКО ГАРДЕРОБЕР ВО КОЈА СЕ ВЛЕГУВА ПРЕКУ ЕДНА ОД СПАЛНИТЕ СОБИ, ГОЛЕМО КУПАТИЛО, ОСТАВА И ТЕРАСА.
СПАЛНИТЕ СОБИ СЕ СО ЛАМИНАТ.
КУПАТИЛОТО Е ОПРЕМЕНО СО ВЦ ШОЉА, БИДЕ, КАДА И УМИВАЛНИК.
ВО ЦЕНАТА СЕ ВКЛУЧЕНИ 2 СОЛИДНИ КУЈНИ, КОТЕЛ ОД 18KW НА СТРУЈА СО ЦЕЛОСНО ИНСТАЛИРАНО ПАРНО И РАДИЈАТОРИ, СОЛАРЕН СИСТЕМ ЗА ГРЕЕЊЕ НА ВОДАТА ВО ДВЕТЕ КУПАТИЛА СО СОЛАРЕН ПАНЕЛ НА КРОВ И ВНАТРЕШЕН БОЈЛЕР ОД 150 ЛИТРИ.
ЦЕЛАТА КУЌА ИМА ИЗОЛАЦИЈА СО СТИРОПОР И ФАСАДА.

130,000 ЕВРА - ПОСТОИ МОЖНОСТ ЗА ДОГОВОР ОКОЛУ ЦЕНАТА

КОНТАКТ 070210415
[email protected]
подружница ФАНС ИМОБИЛИАРЕ
Фанс Имобилиаре е агенција која успешно работи повеќе години во Скопје. Стекнавме доверба на голем број клиенти. Нашиот љубезен тим во склад со Вашите потреби Ви нуди високо квалитетна и професионална услуга за посредување при купопродажба и закуп на недвижен имот.
Visit our store page
Бул. Асном бр. 9 Show on the map
070210415
подружница ФАНС ИМОБИЛИАРЕ
070210415
Në fillim