Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka od 126m2 vo Butel 1

Shitet nga: Blagoja 09 Shk 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava kuka vo Butel1.Prizemje 126m2 i sprat 126m2 so dvor 250m2 i garaza.Kukata e so imoten list i otkupeno zemjiste.Cena po dogovor
Blagoja
070633721
Leaflet
Në fillim