Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka od 45m2 vo Butel 1

Shitet nga: snezana snezana 09 Shk 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
butel 1 stanbena kuka so dvorno mesto od 470mk na odlicna lokacija
snezana snezana
2619014
Leaflet
Në fillim