Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka vo Butel 1

0 MKD

Shitet nga: butel 1 20 Maj 08:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Se prodava kuca vo butel 1 (karsi rasadnikot ) na mirno mesto . Prizemje 100 plus 51m2 deloven prostor , potkrovje 144 m2 , podrum 36 m2 .Plac od 600 m2, Idealna e za dve familii. CENA PO DOGOVOR NA LICE MESTO
butel 1
077858482
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione