Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka vo nas Vizbegovo

Shitet nga: Nikola ilievski Dje 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Ngrohje
Se prodava kuka vo nas.Vizbegovo. kukata e so dva vleza, dva saati za struja (moznost za dve familii), bunar vo dvorot. Cista dokumentacija. Cena po dogovor.
Nikola ilievski
072988737
Leaflet
Në fillim