Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka vo Radishani 103m2

88 000 EUR

Shitet nga: Darko 25 Nën 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Се продава наместена, комплетно реновирана куќа во Радишани на два ката, модерен проект план со внатрешни скали. ЧИСТ ИМОТЕН ЛИСТ 2286 Катастарска општина - РАДИШАНИ !!!

Прв кат 53м2, со дневен престој, трпезарија, кујна, тоалет.

Втор кат 50м2, со три спални и бања.

Мало дворно место: 58 м2

Нова кујна, нови ПВЦ прозори, нова фасада, кровна изолација, нови собни врати, сопствено парно греење на систем со сонди за намалена потрошувачка на струја 40 %. Комплетно реновирана бања и тоалет.

🏡Куќата е на мирна локација, во слепа улица со 4 куќи. И покрај тоа што е лепенка, има целосна приватност. Во другиот дел живее повозрасна жена.

⚠️ Слаби точки ⚠️:

❗1. Стрмната улица која е во план за реконструкција и проширување.
❗2. Дворното место за уредување. Дворното место е распоредено пред, околу и одзади на куќата.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили
Darko
 
071297968
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione