Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

POVOLNO KUKA VO BUTEL

230 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ДОМ ДИЗАЈН 09 Dhj 16:34 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
SE IZDAVA LUKSUZNO OPREMEN STAN KAPISTEC RENT 450 ЕУР
SE IZDAVA TOP STAN VO CENTAR 250 ЕУР
Se izdava Deloven prostor vo Centar 0 ЕУР
Stan od 64m2 vo Vlae 62 500 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Se prodava kuka od 350m2 +330m2 dvor, sekoj kat od kukata e kako individualen 3-soben stan greenjeto e individualno kombinirano paro na drva i peleti, dvorot e prekrasno ureden.
Evidenten broj 27311
Lice za kontakt Margarita 077/700-236
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Stan vo Centar kaj Pestaloci ODLICNA CENA 81 600 ЕУР
SE IZDAVA TOP DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 650 ЕУР
SE IZDAVA ODLICEN STAN VO CENTAR 300 ЕУР
INTO extra POVOLNO, CENTAR 83m2 72 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione