Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Prekrasna kuka 90m2 vo Radisani

97 000 EUR

Shitet nga: Zoran 22 Gush 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Mestopolozbata na kukjata e vo Radisani, so prekrasen pogled na Skopska Crna Gora i na Vodno.
Kukjata poseduva 90m2 so terasa, i dvor 500m2 , parking plac za 3 vozila i podrum prostor.
Poseduva solaren sistem za greenje na voda, kako i invertori za zimsko greenje.
Luksuzno ureden toalet.
Novi prozori i vrati.
Cenata e 97000e
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione