Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

RENOVIRAN STAN VO RADISANI

Shitet nga: filip 16 Dhj 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Zgjidh ngrohje
RENOVIRAN STAN SO DVE SPALNI, KUPATILO I WC, GOLEMA DNEVNA I TARPEZARIJA. STANOT E NA PRVIOT VLEZ VO NASELBATA NA 1MINUTA OD AVTOBUSKA NA 5 MINUTI OD SKOLO I GRADINKA.
Në fillim